© 2016 מיכל ויסמן

DESIGNED BY BEST SITE

להתראות בטיול הבא !

בשבילנו, טיולי בוטיק בארץ

מטיילים עם מיכל ויסמן

טיולי בוטיק, טיולי נשים, טיולים לגיל הזהב, טיול יום הולדת, לטייל עם מיכל ויסמן, סיורים בתל אביב, טיולים בצפון, מדריך טיולים באנגלית, מדריכת טיולים, ימי כיף, טיול בירושלים 

רפרטואר אביב 2016 תל אביב – רמלה - ירושלים

 להורדת קובץ PDF

 

 

פסח תשע"ו - אביב 2016

 

פרעה בירושלים

ביקור מודרך בתערוכה הייחודית והמרתקת "פרעה בכנען" על השלטון המצרי בכנען, ההשפעות ההדדיות, מכרות הטורקיז והאלה חתחור כהשראה להתפתחות הכתב, יציאת מצרים היתה או לא היתה, תחותמס, חרפושיות, הירוגליפים ונפרטיטי אחת.

אפשר להמשיך לסיור נינוח עם ניחוח, בשוק ובנחלאות.

 

 

רמלה – עיר על החולות

סיור חוויתי ברמלה, העיר שהוקמה על החולות במאה ה-8 וקיבצה אליה במהלך השנים קהילות של נוצרים, שומרונים, קראים ויהודים.

מיקומה על הדרך לירושלים, הוליכה דרכה את צלאח א-דין, ריצ'רד לב הארי, הסולטן הממלוכי בייברס ואפילו את נפוליאון ששהה בה לילה אחד.

נבקר במסגד הגדול שהיה פעם כנסיה צלבנית, נתלבט בין סנדביץ' טריפוליטאי לבורקס תורכי בשוק. בכנסיה הפרנציסקאנית נראה ציור מקורי של טיציאן, נצפה על העיר מראש המגדל הלבן

ונסיים בשייט בבריכת הקשתות שנבנתה בימי תפארתה.

 

משני עברי המסילה

סיור לאורך מסילת הרכבת ההיסטורית מיפו לירושלים שיבחן את המציאות שנוצרה משני צדי המסילה וינסה לענות על שאלות שונות: האם מסילת הרכבת קישרה או הפרידה בין השכונות והאוכלוסיות שלאורכה? איך התכנסו סביבה מגוון קבוצות – דתיות, משיחיות, יזמים עסקיים וחלוצים חדורי חלומות? איך שינתה הקמתה של התחנה את מושגי הזמן והמרחק ומה אם בכלל השפעתה על האזור כיום.

 

 

מטיילים עם מיכל ויסמן בשבילינו

054-2604042

sales@bishvileinu.co.il

www.bishvileinu.co.il

Please reload