© 2016 מיכל ויסמן

DESIGNED BY BEST SITE

להתראות בטיול הבא !

בשבילנו, טיולי בוטיק בארץ

מטיילים עם מיכל ויסמן

טיולי בוטיק, טיולי נשים, טיולים לגיל הזהב, טיול יום הולדת, לטייל עם מיכל ויסמן, סיורים בתל אביב, טיולים בצפון, מדריך טיולים באנגלית, מדריכת טיולים, ימי כיף, טיול בירושלים 

רפרטואר אביב 2017 לכיש וצפון הנגב - חוף השרון

 

להורדת קובץ PDF

 

 אביב 2017

 

דרמה בלכיש, חלב נאקות, חוה בדואית בת קיימא ופלאחים בנגב

 

סיור בתל לכיש, אחת הערים החשובות ביותר בתקופת מלכי יהודה, עיר מבצר שניה בחשיבותה לירושלים. העיר שעל שמה נקרא האזור כולו. דרמות מסעירות מלפני 2700 שנה, מה התחולל, איך חרבה ומה הקשר לנינוה. סיור בין השערים והמגדלים, חדר המכתבים, הרחוב המרכזי, שרידי הארמון ותצפית אזורית. חלב בראשית, ביקור בחוות גידול נאקות ומפגש עם עולם הגמלים וסגולות חלב הנאקות. הרצאה על מדבר, רפואה וגמלים. התנסות בקרמים וטעימות מהחלב הבריא. ביקור בפרויקט ואדי עתיר, יוזמה פורצת דרך של קהילה בדואית בנגב שהקימה חווה בת-קיימא לדוגמא אשר משלבת ערכים, ידע וניסיון בדואים מסורתיים עם הגישה הייחודית לפיתוח של המעבדה לקיימות. נסיים בכפר יחודי של פלאחים - דוריג'את. סיור חוויתי, אל המורשת התרבותית של התושבים הפלאחים המתגוררים בכפר הציורי, למרגלות הרי חברון. סיפורו של הכפר מאז ההתיישבות במערות מגורים עתיקות החצובות בסלע ועד החיים היום.

 

חוף השרון - חלון לים ממצוק הכורכר, גלריה ירוקה, בית קברות שומרוני ואפולוניה

 

טיול בשמורת הטבע חוף השרון. תצפיות נוף בין נתניה להרצליה, מסדרון אקולוגי ומשמעותו וייחודיות הצמחים - צמחי מדבר לצד צמחים ים תיכוניים. ביקור בגלריה הירוקה, מוזיאון פתוח בו מוצגת אמנות בטבע ומהטבע. הגלריה מצויה בפארק שהוא אוסף פרטי של מגוון עצי פרי ונוי, באזור שפיים. ביקור מפתיע, בבית קברות שומרוני המתוארך למאה ה-5 לפני הספירה ושימש את תושבי העיר אפולוניה. את האל הפיניקי רשף נפגוש ברשפון, בארסוף ובתל ארשף היא אפולוניה. עיר פיניקית קדומה שהפכה יוונית, רומית וצלבנית. ביקור במבצר הצלבני בן 800 שנה, המשקיף אל הים ממרומי מצוק הכורכר. עדות מרשימה לעוצמת העיר המספרת את סיפורה של ממלכת ירושלים הצלבנית והקרב בין הצלבנים לכוחותיו של בייברס – הלוחם הממלוכי הבלתי מנוצח. 

 

מטיילים עם מיכל ויסמן בשבילינו

054-2604042

michal@bishvileinu.co.il

www.bishvileinu.co.il

 

 

 

Please reload