© 2016 מיכל ויסמן

DESIGNED BY BEST SITE

להתראות בטיול הבא !

בשבילנו, טיולי בוטיק בארץ

מטיילים עם מיכל ויסמן

טיולי בוטיק, טיולי נשים, טיולים לגיל הזהב, טיול יום הולדת, לטייל עם מיכל ויסמן, סיורים בתל אביב, טיולים בצפון, מדריך טיולים באנגלית, מדריכת טיולים, ימי כיף, טיול בירושלים 

אוצרותיה של עכו - מעל ומתחת לאדמה

 

מיכל המקסימה!

רצינו להגיד לך תודה רבה על טיול מרתק, מאורגן ועשיר בידע!

נהננו היום מאוד וזה לגמרי בזכות יכולת הכריזמה, ההדרכה וההובלה שלך.

מחכים בקוצר רוח לטיול הבא :)

שירן, יגאל ופבל

 

סיור מרתק ומלא חוויות בשישי עם "מיכל ויסמן סיורים"בעכו העתיקה. עכו מעל ומתחת לאדמה-הצלבנית מתחת ומעליה העותומנית: עליה על חומות העיר,מוזיאון"אוצרות בחומה" שהוקם ביזמת התעשיינית רעיה שטראוס ודן הורטמן בו מוצגים אוספים נוסטלגיים של מקצועות מסורתיים מהגליל (בית מרקחת,מנעולן,תופרת ועוד) וגם אוספים פרטיים של פריטים שנעלמו מהעולם כמו תנורי נפט, סיפולוקס מחזיקי מפתחות ועוד ועוד, אולמות האבירים המרשימים,מנהרת הטמפלרים התת קרקעית ששמשה כנראה להברחת סחורות מהים,השוק המשופץ והשוק המסורתי האותנטי עם הקפה ירוק המרזה של בדר,הסבונים והשמנים המיוחדים והחליטות לריפוי כל המחלות של בדר ח'אן וח'אן אל ג'זאר שבימים אלו נחתמה עסקת ענק למכירתו ובניית מלון בוטיק יוקרתי במקומו ומגדל השעון שלו שעל כל אחת מארבע הצלעות שלו שעון בעל ספרות שונות כדי לרצות את כל הדתות בעיר.הסיום היה בגסטהאוס הצנוע שיש לו את התצפית המושלמת לים.סיור בעכו זה לא סיור בלי החומוס והפלאפל הטעימים להפליא של פאדי .שישי מושלם.

יהודה

 

בוקר טוב מיכל, נהנינו מאוד בסיור אתמול. היה מאוד מעניין ומסקרן, באווירה כיפית ובחברה נעימה. נשמח להתעדכן שוב. תודה רבה ויישר כח. 

אילה

 

היי מיכל היה טיול מקסים עכו נפלאה ממש קפיצה קטנה לחו"ל

תודה על הכל נשמח להצטרף לרשימת הדיוור שלך. 

מיכל

 

התאהבנו ברמלה בזכותך מיכל ועכשיו למדנו להכיר ולהתפעל מעכו. ששי נפלא עם נפוליאון שכשל, אל ג'זיר המתעלל, החברים בשוק ששמחים שמיכל הגיעה, הסטוריה, מטעמים, דמויות מיוחדות, בליל חויות מוגשות בחיוך והידע של מיכל שאפילו זימנה לנו מזג אויר מושלם. משתדלים לא לפספס אף טיול עם גברת "בשבילנו".

שיוי

Please reload